İZMİR ALİAĞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

3 BOYUTLU EĞİTİM…

3 BOYUTLU EĞİTİM…

Aliağa Ortaokulu´nda açılan 3 Boyutlu Eğitim ve Tasarım Sınıfının açılış törenine Aliağa Kaymakamı Erhan Günay, Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Bayhan, Deniz Ticaret Odası Aliağa Şube Başkanı Adem Şimşek ve sınıfa destek olan firma temsilcileri katılım gösterdi. 
Açılış Konuşmasını gerçekleştiren Aliağa Ortaokulu Müdürü Leyla Dokuzoğlu "Eğitim ve öğretim olanaklarını en üst düzeye çıkartmak için 2018-2019 eğitim öğretim yılı hedeflerimizden biri olan 3 Boyutlu Eğitim ve Tasarım Sınıfını oluşturduk. Biz eğitimcilerin görevi ülkemizin hedefleri doğrultusunda çocuklarımızı son teknoloji ile donatılmış bir şekilde yarına hazırlamak olmalıdır. Bilim ve teknoloji alanındaki gelişmeleri, yenilikleri izlemek ve ülkemizin gelişmesine katkı sunmak hatta belirleyici olmak eğitim kurumumuzun vizyonudur. Bizlere bu vizyonu gerçekleştirmekte desteklerini sunan hayırseverlere teşekkürlerimizi iletiyoruz” dedi. 
Açılış kurdelasını Aliağa Kaymakamı Erhan Günay, Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Bayhan ve İMEAK Deniz Ticaret Odası Başkanı Adem Şimşek birlikte keserken Kaymakam Günay okulda gerçekleştirilmesi planlanan dil sınıfı için hayırseverlerden destek beklediklerini hatırlatıp söz istedi. İMEAK Deniz Ticaret Odası Başkanı Adem Şimşek de Aliağa Kaymakamı Erhan Günay´ın sözlerine binaen "Şimşek Ailesi olarak Aliağa Ortaokulumuzda yapılması planlanan dil sınıfı için elimizden gelen desteği sunacağız” dedi. 3 boyutlu sınıfın açılmasında katkı sunan hayırseverlere plaket ve çiçekleri sunuldu.
Açılışın ardından 3 Boyutlu Eğitim sınıfını dolaşan konuklar burada 3 Boyutlu gözlükler eşliğinde derslerde izletilecek olan videolardan bir kesit seyrederek son teknoloji ile donatılmış sınıfı inceleme fırsatı buldu. Açılış töreni kokteyl ve müzik dinletisi ile sona erdi.

29-12-201829-12-201829-12-201829-12-201829-12-2018

Hükümet Caddesi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Hükümet Konağı Kat 5 35800 Aliağa / İZMİR - 0232 616 18 44

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.