İZMİR ALİAĞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ALİAĞA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ 2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI SENE SONU OKUL/KURUM MÜDÜRLERİ TOPLANTISI YAPILDI.

ALİAĞA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ 2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI SENE SONU OKUL/KURUM MÜDÜRLERİ TOPLANTISI YAPILDI.

Müdürlüğümüze bağlı ilçe merkezi ve köylerde bulunan resmi ve özel ilkokul, ortaokul, lise ve kurum müdürlerinin katıldığı 2018-2019 Eğitim öğretim yılı sene sonu Müdürler Kurulu Toplantısı 21 Haziran 2019 Cuma günü saat 14.30'da HABAŞ Hamdi Başaran Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Konferans Salonunda yapıldı.

Toplantıya; Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal BAYHAN, Şube Müdürü Erol KOYUNCU, Şube Müdürü Arif CANPOLAT, Şube Müdürü Hayati YAVUZ, okul-kurum müdürleri katıldılar.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal BAYHAN; başarılı geçen eğitim ve öğretim yılında verdikleri katkılardan dolayı yöneticilere, onların şahsında öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve velilerimize teşekkür etti.

Milli Eğitim Bakanlığı için çok önemli bir zihniyet dönüşümü ve politika belgesi olan; "2023 Eğitim Vizyonu Belges'inin tüm eğitim paydaşları tarafından en üst düzeyde sahiplenilmesi gerektiğini söyleyen BAYHAN; "Sizlere her zaman söylediğim gibi bir başucu kitabı olan bu belge rehberliğinde çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Milli Eğitim Bakanımız Sayın Prof. Dr. Ziya SELÇUK'un önemle işaret ettiği ve canlı/dinamik bir belge olan Vizyon Belgesi'ni geliştirerek, geleceğimize rehber edeceğiz." dedi.

Beceri Tasarım Atölyelerinin ve Hayal-Yaşam-Etkinlik (HEY) Atölyelerinin 2023 Eğitim Vizyonu'nun temel noktalarından bir olduğunu söyleyerek, okullarda bu atölyelerin kurulma sürecinin takipçisi olacağını söyledi.

2023 Eğitim Vizyonu kapsamında gerçekleştirilen, Veli Akademisi, İlham Veren Buluşmalar, Mesleki Gelişim Akademisi'nin ilçemizde başarıyla gerçekleştiğini, gelecek eğitim öğretim döneminde bu etkinliklerin artarak devam edeceğini söyledi.

Başarı ve disiplin yönünden 30 ilçe içerisinde çok iyi bir noktada olduklarını söyleyen BAYHAN; Yakında açıklanacak sınav sonuçlarından(LGS ve YKS) maksimum başarıyı elde etmek için, uzmanlarımızdan oluşturacağımız tercih komisyonlarıyla öğrencilerimize üst seviyede katkı vereceğiz, diyerek; Özel okullara HAMİ Projesine verdikleri katkılardan dolayı teşekkür etti.

Toplantının ikinci bölümünde Şube Müdürü Erol KOYUNCU, Şube Müdürü Arif CANPOLAT, Şube Müdürü Hayati YAVUZ sorumlu oldukları şubelerin faaliyetleri hakkında sunum yaptılar.

Toplantının son bölümünde; katılımcıların dilek ve önerileri üzerine değerlendirme yapan Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal BAYHAN, tüm katılımcılara teşekkür ederek toplantıyı sonlandırdı.

28-06-201928-06-201928-06-201928-06-2019

Hükümet Caddesi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Hükümet Konağı Kat 5 35800 Aliağa / İZMİR - 0232 616 18 44

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.