İZMİR ALİAĞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ALİAĞA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ERDAL BAYHAN’IN GÖREVE BAŞLAMA MESAJI..

ALİAĞA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ERDAL BAYHAN’IN GÖREVE BAŞLAMA MESAJI..

Sevgili Öğrencilerimiz, Değerli Velilerimiz, Öğretmelerimiz ve Yönetici Arkadaşlarım 

5 Aralık 2018 tarihi itibarıyla Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görevime başlamış bulunuyorum.

Aliağa ilçemizin eğitimine, geleceğimizin mimarı olan çocuklarımıza ve gençlerimize daha iyi bir gelecek hazırlamak adına bizleri bu göreve layık görenlere şükranlarımı arz ediyorum.

Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne hizmet eden selefim Sayın Zehra Tuba Kabakçıoğlu´na da ayrıca teşekkür ediyorum.

Büyüyen ekonomisi, devasa sanayi kuruluşlarıyla ülkemize dinamizm katan Aliağa’mızın, eğitim alanında da örnek teşkil edecek bir düzeye ulaşması için tüm ekip arkadaşlarımla birliktelik ve aidiyet duygusu içinde hareket edeceğimizden;  milli ve manevi değerlerine bağlı, bilimde ve fende ilkleri başaran, eleştirel düşünceye sahip, üreten ve ürettiğini paylaşan bir neslin inşası için gayret edeceğimizden şüpheniz olmasın.

Mustafa Kemal Atatürk’ün çağdaş uygarlık seviyesine ulaşma arzusu ve gayesi üzerine; Bakanlığımızın 2023 Eğitim Vizyonu, eğitim politikaları doğrultusunda, geniş çaplı bir katılım sağlayarak ve en önemlisi de paydaşlarımızı dinleyerek çözmeye çalışacağız. Nitelikli eğitimi tesis etmenin bizim vazgeçilmez gayelerimizden olduğunu bu anlamda öğrencilerin, eğitim ortamlarının ve çevre faktörlerinin de değerlendirilerek mesai arkadaşlarımızla birlikte bu gayenin hayata geçirilmesi için çabalayacağımızı bilmenizi isterim.

Bu düşüncelerle başta öğrencilerimiz, velilerimiz, öğretmen ve yönetici arkadaşlarımız olmak üzere Aliağa’mız için almış olduğumuz bu önemli vazifenin hayırlı olmasını diliyorum.

 

Erdal BAYHAN

Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürü

Hükümet Caddesi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Hükümet Konağı Kat 5 35800 Aliağa / İZMİR - 0232 616 18 44

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.