İZMİR ALİAĞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ALİAĞA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ OGÜN DERSE’NİN YGS MESAJI…

ALİAĞA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ OGÜN DERSE’NİN YGS MESAJI…

Değerli veliler;

YGS sınavı hem öğrenciler hem de sizler için önemli dönüm noktalarından biridir ancak bu sınav strese ve gerilime neden olmamalıdır.

Geleceğimizi emanet edeceğimiz değerli öğrencilerimizin, büyük bir azim ve çabayla hazırlandıkları YGS sınavında başarılı olacaklarına inanıyorum. Öğrencilerimizin uzun çalışmaları sonunda yaşamlarını şekillendirmek için üniversiteyi kazanması, eğitimlerine mutlu olacakları bir yükseköğretim kurumunda devam etmesi hepimizin ortak dileğidir. Bu sınav öğrencilerimizin son şansı değil. Bunu göz ardı etmeden sonuç ne olursa olsun en kıymetlilerimize destek olalım.

Sevgili öğrenciler;

Biliyorum ki sizler elinizden gelenin en iyisini yapabilmek için hazırlandınız. Geriye kalan, başarının sizin elinizde olduğuna inanarak kendinize güvenmeniz ve sınava bu düşünce ile girmenizdir. Sınav esnasında ne kadar rahat olursanız, bilgi birikiminizi ve yorum gücünüzü daha rahat kullanırsınız. Başaracağınıza dair inancınızın, sınav sonuçlarıyla gerçekliğe dönüştüğünü göreceksiniz. Başarı, hak ettiğinizi düşündüğünüz değerdir. Bizler, size inanıyor ve güveniyoruz.

Yapılacak olan sınavda tüm öğrencilerimize sevgilerimi sunuyor başarılar diliyorum.

Sınavda görev alacak öğretmen arkadaşlarıma muvaffakiyetler diliyorum…

Ogün Derse

Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürü

Hükümet Caddesi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Hükümet Konağı Kat 5 35800 Aliağa / İZMİR - 0232 616 18 44

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.