İZMİR ALİAĞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ALİAĞA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SAYIN ERDAL BAYHAN'IN DÖNEM SONU MESAJI?

ALİAĞA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SAYIN ERDAL BAYHAN'IN DÖNEM SONU MESAJI?

Kıymetli Yönetici ve Öğretmen Arkadaşlarım, Sevgili Öğrencilerim ve Değerli Velilerimiz, Huzurlu ve başarılı bir eğitim yılını daha geride bırakarak 2018-2019 eğitim öğretim yılını tamamlayıp yaz tatiline girmiş bulunmaktayız.

Kıymetli Yönetici ve Öğretmen Arkadaşlarım;

Eğitim ordumuzun fedakâr neferleri olan siz sevgili öğretmenlerimizin, görevinizi en iyi şekilde yerine getirmek için elinizden geleni yaptığınızı ve evlatlarımızı geleceğe hazırlamanın huzuru ve mutluluğu içinde bir eğitim yılını daha tamamlamanın tatlı ve onurlu yorgunluğu içinde olduğunuzu görüyorum. Bu gayretleriniz için sizleri yürekten kutluyorum. Tatili, kendinizi yeni öğretim yılına hazırlamak için bir fırsat olarak değerlendireceğiniz inancı ile sizlerin ailelerinizle birlikte, sağlıklı ve mutlu bir tatil geçirmesini temenni ediyorum.

Sevgili Öğrenciler;

Başarılı olmak için gece gündüz demeden çalıştınız. Başarıya inandınız ve emeklerinizin ve başarınızın sembolü olan karnelerinizi hak ettiğiniz bir mutlulukla aldınız. Uzun süren bu zaman diliminde, daha iyiyi, daha güzeli yakalamaya çalıştınız. Bu çalışmalarınız sonucunda almış olduğunuz karneler, başarı ya da başarısızlığın göstergesi değil, kendinizi daha iyi tanıyıp hayata daha iyi hazırlanmanız için size sunulan bir fırsattır. Sizlerden, tatil süresince öncelikle sağlığınızı korumanızı, dinlenmenizi, kitap okuyarak vaktinizi verimli bir şekilde değerlendirmenizi istiyorum. Kitap dünyasına dalıp şairlerimizin, yazarlarımızın gizemli dünyalarını keşfetmeye çalışalım. Şiirlerimizi, ruhumuzun gıdası; romanlarımızı hayal âlemimize açılan kapılar yapalım. Yeni öğretim yılına, dinlenmiş olarak, daha mutlu, daha umutlu ve daha azimli şekilde başlamanızı ümit ediyorum.

Saygıdeğer Veliler;

Hepimizin en kıymetli varlıkları olan ve geleceğimizin mimarları olan çocuklarımızın başarıları kadar başarısızlıklarını da normal karşılamalıyız. Doğru yönlendirme, sıkıntıların kaynağına ulaşma ve çözüm yollarını araştırma konularında ilginizi ve gayretinizi bekliyorum. Öğrencilerimizin eksik olduğu noktaların giderilmesi için sizlerin eğitimcilerle daha sıkı bir iletişime geçmenizi ve yaz tatilini, çocuklarımıza ulaşmak için altın bir anahtar olarak değerlendirmenizi rica ediyorum. Bu tatil dönemini, aile bağlarını güçlendirmek, birlikte kaliteli zaman geçirmek için bir fırsat olarak kullanın ve onlarla birlikte kitap okuyun; onlara, sevdikleri kitapları karne hediyesi olarak verin.

Bu duygu ve düşüncelerle mutlu, sağlıklı, huzur dolu bir yaz tatili geçirmenizi diliyor, eğitim ve öğretim mücadelesine emeği geçen bütün değerli yönetici, öğretmen ve personelimize canı gönülden teşekkür ediyorum. Evlatlarımızın eğitimi için her türlü fedakârlığı gösteren siz değerli velilerimize de şükranlarımı sunuyor, iyi tatiller diliyorum.

Erdal BAYHAN

Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürü

Hükümet Caddesi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Hükümet Konağı Kat 5 35800 Aliağa / İZMİR - 0232 616 18 44

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.