İZMİR ALİAĞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

AR-GE ZİYARETLERİ…

AR-GE ZİYARETLERİ…

Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürü Ogün Derse, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Zehra Tuba Kabakçıoğlu, HABAŞ Hamdi Başaran Mesleki Teknik Eğitim Merkezi Müdürü Kazım Sayın, Aliağa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Abdullah Aksoy, Aliağa Heydar Aliyev Mesleki Ve Teknik Anadolu lisesi Müdür Yardımcısı Güzel Ayyıldız, Aliağa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Emre Kara, Aliağa Heydar Aliyev Mesleki Ve Teknik Anadolu lisesi Müdür Yardımcısı Eyüp Yüksel’den oluşan heyet bölgemizin önemli sanayi kuruluşlarında incelemeler yaparak Ar-Ge birimleri hakkında bilgi aldı.
İlk etapta KAR-EL Demir Tel San. Tic. Ltd. Şti’yi ziyaret eden heyet, Kar-el Demir Tel Yönetim Kurulu Başkanı M.Tunç Bakırel, Genel Koordinatör Necdet Gürkan, İnsan Kaynakları Müdürü Mesut Gökmen, Ar-Ge Müdürü Hakan Makinist, Ar-Ge Müdür Yrd. Mümin Çıtak’la toplantı yaptı.
Heyet daha sonra ELTAŞ Transformatör sanayini ziyaret ederek İcra Kurulu Başkanı Bilge Güre, İnsan Kaynakları Müdürü Okan Kocabıyık, İnsan Kaynakları Uzmanı Burcu Karar ile bir araya geldi. Toplantı sonrası heyete fabrika üretim tesislerini gezdirildi.
Heyet son olarak ÖZKAN Demir Çelik Sanayi A.Ş.’ni ziyaret etti. Burada Yön. Kurulu Üyesi-Genel Müdür Yrd. C. Sezai Öncü ve Personel Ve İdari İşler Şefi Ali Karacan ile görüşerek çalışma ziyaretlerini tamamladı.

Hükümet Caddesi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Hükümet Konağı Kat 5 35800 Aliağa / İZMİR - 0232 616 18 44

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.