İZMİR ALİAĞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bakanımız Prof. Dr. Sayın Nabi Avcı Öğretmenlerimizle Bir Araya Geldi

Bakanımız Prof. Dr. Sayın Nabi Avcı, farklı branşlardan öğretmen ve eğitim yöneticileriyle istişare toplantısında bir araya geldi.
Bakanımız Prof. Dr. Sayın Nabi Avcı Öğretmenlerimizle Bir Araya Geldi

Bakanımız Prof. Dr. Sayın Nabi Avcı, Valimiz Sayın Mustafa Toprak’ın da katıldığı toplantıda, öğretmenlerle sohbet etti. Toplantıya katılan yönetici ve öğretmenlere teşekkür eden Bakan Prof. Dr. Nabi Avcı çeşitli önerilerde bulundu. 

     “Özellikle yöneticilerin öğretmenlere kapılarını açık tutmalarını, öğretmenler odasını ihmal etmemelerini rica ediyorum. Göreve yeni başlayan öğretmenlerin ilginize ihtiyacı olduğunu unutmayın. Her zaman bir öğretmen bir öğrencinin istikametini değiştirebilir. Bu, tüm branşlardaki öğretmenler için geçerlidir. Daha önce de söylediğim gibi beni etkileyen resim öğretmenim Cevat Ülger olmuştur. Bize resme bakmayı, bir resme bakarken iyiyi, güzeli görmeyi öğretti. Bu vesileyle onu rahmetle anıyorum” şeklinde konuştu.

nabi avcı izmir ziyaretnabi avcı izmir ziyaretnabi avcı izmir ziyaretnabi avcı izmir ziyaretnabi avcı izmir ziyaret

Hükümet Caddesi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Hükümet Konağı Kat 5 35800 Aliağa / İZMİR - 0232 616 18 44

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.