İZMİR ALİAĞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DENİZ TİCARET ODASI ALİAĞA ŞUBESİ YÖNETİM KURULU BAŞKANI ADEM ŞİMŞEK MÜDÜRLÜĞÜMÜZDE…

DENİZ TİCARET ODASI ALİAĞA ŞUBESİ YÖNETİM KURULU BAŞKANI ADEM ŞİMŞEK MÜDÜRLÜĞÜMÜZDE…

Deniz Ticaret Odası Aliağa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Adem Şimşek Başkan Yardımcısı Ufuk Yıldırım ve Muhasip Üye Arif Saral eşliğinde Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Bayhan’ı ziyaret etti. 
Önceki hafta görevine başlayan Bayhan’a hayırlı olsun diyerek başarılar dileyen Şimşek; "Hedeflerimize ulaşabilmemizin yolu eğitimden geçiyor. Bu nedenle eğitime yönelik yürütülen her çalışma ülkemiz için, geleceğimiz için büyük önem taşıyor. Bu noktada eğitim alanında gösterilecek başarılar gerek iş dünyamıza gerekse Aliağa’mız önemli katkılar sağlayacaktır. Bu noktada Deniz Ticaret Odası olarak her zaman yanınızdayız.” diyerek Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Bayhan’a plaket takdim etti.
Bayhan nazik ziyaretlerinden dolayı başkan ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti. 
Görüşmede varılan mutabakata göre, Deniz Ticaret Odası ile Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü eğitim dünyasına dinamizm, eğitim paydaşlarına faydalar sağlayacak projeleri birlikte hazırlayacaklar. Bu projelerin finansmanından Ticaret Odası, uygulanmasından İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü sorumlu olacak.

Hükümet Caddesi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Hükümet Konağı Kat 5 35800 Aliağa / İZMİR - 0232 616 18 44

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.