İZMİR ALİAĞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HAYAT BOYU ÖĞRENME HALK EĞİTİMİ PLANLAMA VE İŞBİRLİĞİ KOMİSYONU TOPLANDI...

HAYAT BOYU ÖĞRENME HALK EĞİTİMİ PLANLAMA VE İŞBİRLİĞİ KOMİSYONU TOPLANDI...

Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü "İlçe Hayat Boyu Öğrenme Halk Eğitimi Planlama Ve İşbirliği Komisyonu Toplantısı" Aliağa Kaymakamı Sayın Erhan GÜNAY, başkanlığında yapıldı. 

Toplantı; Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Erdal BAYHAN, Aliağa Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Özkurt, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Rıfkı KULAKSIZ, Aliağa İlçe Sağlık Müdürü Dr. Özkan ORHUN, Aliağa Mal Müdürü Zeynep PEKER, Aliağa Müftüsü Süleyman DEMİRYÜREK, Maarif Müfettişi Mehmet ÜNAL, Şube Müdürü Erol KOYUNCU, Aliağa sivil toplum kuruluşları, ticaret ve sanayi kuruluşlarının temsilcileri, resmi ve özel kurum idareci ve temsilcileri, okul müdürlerinin katılımıyla Tüpraş Halk Eğitim Merkezi’nde yoğun bir katılımcı ile gerçekleştirildi. 
Aliağa Tüpraş Halk Eğitim Merkezi Müdürü Fevzi BAYIR yaptığı sunumla Müdürlüğün çalışmalarına ilişkin bilgi verdi.
BAYIR; “146 alanda, 450 kurs açılarak 7.133 kursiyere ulaşılmıştır. Yıl bazında 14.000 üzerinde bireye kurs verilerek Avrupa Birliği standartları üzerinde bir performans gösterilmiştir” dedi.
Toplantıda, Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal BAYHAN; Tüpraş Halk Eğitim Merkezi’nin İzmir´deki en iyi fiziki kaynaklara ve İnsan kaynaklarına sahip kurumlardan biri olduğunu belirtti. 3000´nin üzerindeki Eğitim programı/Modül ile her alandaki ihtiyaca cevap verilebileceğini, bu kapsamda Aliağa’mız daki her türlü yaygın eğitim faaliyetlerini yürütülmesinde, resmi kurumlar ile birlikte sivil toplum kuruluşlarına yönelik eğitim faaliyetlerini gerçekleştirebileceklerini, ifade etti. 
"2023 Eğitim Vizyonu " doğrultusunda, hayat boyu öğrenme sürecini geliştirmek ve tüm halkımızın hizmetine sunmak hedefimizdir, dedi.
Aliağa Kaymakamımız Sayın Erhan GÜNAY, " yaygın eğitim faaliyetlerinin önemini vurgulayarak; tüm kurum ve kuruluşların işbirliğiyle bu süreci geliştirebileceklerini belirtti. Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde, Tüpraş Halk Eğitim Merkezi tarafından yürütülen faaliyetler ve eğitim sürecindeki başarıdan dolayı tüm emek verenlere teşekkür ederim. " dedi. Toplantıyı başarı dilekleri ile sona erdirdi.

08-02-201908-02-201908-02-201908-02-2019

 

Hükümet Caddesi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Hükümet Konağı Kat 5 35800 Aliağa / İZMİR - 0232 616 18 44

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.