İZMİR ALİAĞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HERŞEY ALİAĞA İÇİN, HERŞEY ÖĞRENCİLERİMİZ İÇİN,

HERŞEY ALİAĞA İÇİN, HERŞEY ÖĞRENCİLERİMİZ İÇİN,

80 Yıl Çamlık İlkokulu ve Ortaokulu’nun; ısınma sorunu çözüldü. Bir süredir arızalı ve miadı dolmuş olan kazan, Aliağa Kaymakamımız Sayın Erhan GÜNAY himayesinde, Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz çabaları ve İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz destekleriyle yenilenerek öğrencilerimizin daha sıcak bir ortamda eğitim ve öğretim görebilmeleri sağlandı.
Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal BAYHAN, şube müdürü Hayati YAVUZ ile birlikte kazan yenileme çalışmalarını yerinde inceleyerek; çalışanlara gösterdikleri gayretten dolayı teşekkür etti.
Öğretmenlerle bir toplantı yapan BAYHAN, sorunu kısa bir sürede çözdükleri için mutlu olduklarını ve birlikte çalışarak çözülmeyecek hiçbir sorun olmadığını belirtti. 80. Yıl Çamlık İlkokulu/Ortaokulu öğretmenleri de okulları için gayret gösteren; Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal BAYHAN ve ekibine teşekkürlerini ilettiler.

Hükümet Caddesi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Hükümet Konağı Kat 5 35800 Aliağa / İZMİR - 0232 616 18 44

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.