İZMİR ALİAĞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSELERİNDE AR-GE ÇALIŞMALARI…

MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSELERİNDE AR-GE ÇALIŞMALARI…

Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğüne bağlı okul/kurumların eğitim ortamlarının geliştirilmesi kapsamında, Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerinde Ar-Ge çalışmalarına yönelik çalışmalar başlatıldı.
Bu kapsamda ilçemizde bulunan ve Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığına bağlı AR-GE merkezlerinin yöneticileri ile bu merkezlerin faaliyet alanlarını bünyesinde bulunduran Mesleki Teknik Anadolu Liselerimizin yöneticileri Aliağa Kaymakamı Dr. Bayram Yılmaz’ın başkanlığında toplandı.
Yapılacak protokolle ilçemizde bulunan Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığına bağlı AR-Ge merkezlerinin uygun görülen kısımlarının okullarımızın araştırma yapabilmesine sunulması, okullarımızın atölye ve laboratuvarlarının da AR-GE merkezlerinin kullanımına sunulması karara bağlandı.
Toplantıya Aliağa Kaymakamı Dr. Bayram Yılmaz´la beraber Aliağa ilçe Milli Eğitim Müdürü Ogün Derse, Milli Eğitim şube Müdürü Zehra Tuba Kabakçıoğlu, HABAŞ Hamdi Başaran Mesleki Teknik Eğitim Merkezi Müdürü Kazım Sayın, Aliağa Heydar Aliyev Mesleki Ve Teknik Anadolu lisesi Müdürü Sıtkı Arı, Aliağa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Abdullah Aksoy, Eltaş Transformatör Sanayi ve Ticaret A.Ş’den Fatma Güre, Özkan Demir Çelik San. Tic. AŞ’den Caner Tuna ve Fatih Turgut, KAR-EL Demir Tel San. Tic. Ltd. Şti’den Mümin Çıtak katıldılar.

17-02-201717-02-201717-02-201717-02-201717-02-201717-02-2017

Hükümet Caddesi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Hükümet Konağı Kat 5 35800 Aliağa / İZMİR - 0232 616 18 44

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.