İZMİR ALİAĞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şube Müdürümüzden Petkim Ziyareti…

Şube Müdürümüzden Petkim Ziyareti…

İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Zehra Tuba Kabakçıoğlu Petkim Petrokimya Holding AŞ’ni ziyaret etti. Şube Müdürümüze bu ziyarette Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Kültür Sanat Spor Proje Grubu Koordinatörü Hasan Gönç ve Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Bürodan B. Mehmet Çelik eşlik ettiler.

 İdari İşler Müdürü Nijat Novruzov ve Kurumsal İletişim Uzmanı Chinara Mammadova tarafından kabul edilen heyetimizle yapılan toplantıda Petkim Petrokimya Holding AŞ’nin ilçemizde yapılacak sosyal etkinlikler ve sosyal sorumluluk projelerine vereceği destek görüşüldü ve önemli kararlar alındı.

İlk etapta İyilik Şampiyonası’nda toplanan oyuncakların Bitlis Hizan ve Van Çatak’taki okullara ulaşımını Petkim Petrokimya Holding AŞ üstlenecek hemen ardından ilçemizde Petkim sponsorluğunda Satranç Turnuvası düzenlenecek. Karne tatilinden hemen önce öğrencilerimiz yine Petkim sponsorluğunda tiyatro oyunu izlemek üzere İzmir’e götürülecekler.

İkinci yarıyılın başlamasıyla birlikte projeler artarak devam edecek.

Şimdiden Petkim Petrokimya Holding AŞ’ne ve bu koordinasyonun planlayıcısı İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ogün Derse’ye teşekkür ederiz.

Hükümet Caddesi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Hükümet Konağı Kat 5 35800 Aliağa / İZMİR - 0232 616 18 44

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.