İZMİR ALİAĞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YEMEK DAĞITIM FİRMALARIYLA TOPLANTI...

YEMEK DAĞITIM FİRMALARIYLA TOPLANTI...

İlçemizde taşımalı eğitim kapsamındaki öğrencilere yemek dağıtımı yapan firmalarla değerlendirme toplantısı yapıldı. Toplantıya Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürü Ogün Derse, Şube Müdürü Zehra Tuba Kabakçıoğlu ile yemek firması temsilcileri Özgür Barut, Nedim Dalgıç ve Serhan Şar katıldılar.

Toplantıda değerlendirmelerde bulunan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ogün Derse olumlu gördüğü konularda firma yetkililerine teşekkür ederken, gördüğü aksaklıklar konusunda ilgilileri uyardı.

Teknik şartnameye bağlı kalınmasını isteyen İlçe Milli Eğitim Müdürü Ogün Derse, yemek servis edilen kapların tek kullanımlık ve gıdaya uygun olmasını, yemeklerin benmari usulü ısıtılarak servis edilmesini, yemeklerin en erken bir saat önce okul yetkilerine teslim edilmesini, servis zincirindeki personelin hijyen eğitimi almış olmasını ve portör muayenelerinin yapılmasını, her ay yemek listelerinin müdürlüğümüze düzenli olarak bildirilmesi gibi konularda hassas ve dikkatli olunmasını istedi.

Hükümet Caddesi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Hükümet Konağı Kat 5 35800 Aliağa / İZMİR - 0232 616 18 44

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.